Volné pracovní místo  Asistent/ka šéfkuchaře do samoobslužné restaurace

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Pro samoobslužnou restauraci na Praze 4 hledáme asistenta/ku šéfkuchaře.
Náplň práce:
  • Příprava teplých jídel
  • Práce v moderním profesionálním prostředí, ve středně velkém kolektivu
  • Dodržování technologických postupů, receptur, hmotnosti
  • Odpovědnost za svěřené suroviny, jejich správnou přípravu a skladování
  • Využívání moderních technologických zařízení

Požadujeme

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenosti se stravováním více než 1000 osob
  • znalost problematiky závodního stravování
  • schopnost řídit středně velký kolektiv zaměstnanců
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • zajištění atraktivního denního stravování (po-pá)
  • manažerské dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • 13. plat
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Finanční hodnocení podle praxe

Jiná sdělení

Zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat. Pokud se Vám neozveme do 10 pracovních dnů, bude to znamenat, že jsme dali přednost jinému uchazeči.