Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA - SPRÁVA LICENCÍ - Praha 8

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-256693. Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti, kde budete moci denně využívat Vaši skvělou angličtinu?<br/>
<br/>MS Office ovládáte bez problému a rychle se učíte?<br/>
<br/>Neváhejte mi zaslati Váš životopis v českém a anglickém jazyce.<br/>
<br/>Náplň práce na pozici ASISTENT/KA bude<br/>
<ul>
<li> Každodenní komunikace s kolegy v rámci celé společnosti ohledně softwarových licencí </li>
<li> Jednání s dodavateli a prodejci</li>
<li> Administrativa týkající se nákupu a správy licencí</li>
<li> Podpora celého procesu nákupu: objednávky, schvalování, fakturace</li>
</ul>
<br/>Nástup: Dohodou<br/>Lokalita: Praha 8

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání </li>
<li> Znalost AJ na velmi dobré úrovni</li>
<li> Výborná znalost MS Office, zejména Outlook a Excel</li>
<li> Profesionální a přátelské vystupování, zodpovědnost,flexibilita</li>
<li> Smysl pro detail</li>
<li> Velmi dobré organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Možnost příležitostné práce z domova</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Možnost cestovat</li>
<li> Placená MHD</li>
<li> Životní a penzijní připojištění</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Možnost profesního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.