Volné pracovní místo  ASISTENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, ref. č. M 015

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého významného klienta, českou společnost s postavením lídra na trhu v oblasti impulzivních dárků a dekorativního balícího sortimentu, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • zpracování reportů
  • příprava porad+zápisy
  • zpracování statistik a dat
  • administrativní komunikace s centrálami obchodních řetězců
  • tvorba objednávek
  • administrativní podpora obchodního oddělení

Nástup: preferujeme ihned
Pracoviště: Brněnsko

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • výbornou znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, PowerPoint
  • minimálně 1 rok praxe na podobné pozici
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost a schopnost učit se nové věci
  • orientace na výsledky, odolnost vůči stresu
  • trpělivost a odpovědnost, loajalita

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí a podporu stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování a další benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět"