Volné pracovní místo  Asistent pedagoga pro dítě s podpůrným opatřením č. 4 (MŠ Petřiny, HPP, PS)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Vážení čtenáři a zřejmě i uchazeči o zaměstnání, srdečně Vám děkujeme, že věnujete chvíli svého času této jedinečné pracovní nabídce!

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře, rodilé mluvčí z USA, Velké Británie či Austrálie. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání, většina našich aktivit pro děti je zabezpečena profesionálními lektory. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Nároky kladené na uchazeče jsou vysoké. Výrazně vyšší, než byste čekali. Ale pokud si vybereme právě Vás, budete zřejmě ti nejlepší. Protože děti našich klientů si nikoho jiného nezaslouží!

Provozujeme síť jazykových školek a jesliček v Praze a Středočeském i Jihočeském kraji (dětské skupiny, živnostenské i akreditované školky). Do naší skupiny patří i partnerské pobočky. Máme 20letou historii.

Popis pracovní nabídky

O naší MŠ:
Naše akreditovaná MŠ Praha 6 - Petřiny je v provozu od r. 2016. Jedná se o MŠ nacházející se v areálu VŠ kolejí Univerzity Karlovy Hvězda. MŠ poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Dbáme na perfektní komunikaci s našimi klienty, jejich dětem poskytujeme precizní službu. V naší MŠ je velmi příjemná a přátelská atmosféra. Hledáme osobu vyznávající stejné hodnoty.

Popis práce:
Budete pečovat o dítě s podpůrným opatřením č. 4 (individuální vzdělávací potřeby). Jedná se o 3letou holčičku.

Co bude Vaším úkolem:
Podporovat dítě k nejvyšší možné míře samostatnosti.
Podílet se na vytváření základních pracovních, hygienických a jiných návyků a další činnosti spojené s nácvikem sociálních kompetencí.
Usměrňovat projevy chování, poskytovat zpětnou vazbu, v případě potřeby přispívat ke zklidnění dítěte.
Pomáhat dítěti při zacílení pozornosti.
Pozitivně motivovat dítě k práci.
Dopomáhat dítěti zvládat situaci při akcích pořádaných školkou mimo místo, kde školka poskytuje vzdělávání.
Provádět pomocné organizační činnosti.
(Dále pak dle Doporučení SPC.)

Místo výkonu práce: Praha (Zvoníčkova 1, Praha 6, Petřiny).

Nástup: září / říjen 2021.

Požadujeme

Kvalifikace asistent pedagoga a vyšší (tj. SŠ, VOŠ, VŠ pedagogická či jiného blízkého oboru (v souladu se zák. o pedagogických pracovnících) se zaměřením na předškolní vzdělávání.
Kladný vztah k dětem, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, vstřícnost, empatie, skvělé organizační a komunikační schopnosti.
Znalost alespoň 1 světového jazyka (AJ, NJ, RJ, FJ) – požadovaná úroveň min. B1. Preferujeme AJ (není podmínkou).
Výborný a vřelý vztah k dětem a dlouholeté zkušenosti s prací s nimi (min. 3 roky na pozici asistenta pedagoga pro dítě s podpůrným opatřením).
1 reference od předchozího zaměstnavatele.
Trestní bezúhonnost.
Zdravotní způsobilost.

Nabízíme

25.000,- Kč až 35.000,- Kč / měsíc (dle praxe, vzdělání, délky spolupráce…).
Pracovní smlouva.
Plný úvazek.
Dlouhodobá spolupráce.
Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.
Vstřícné a přátelské jednání.
Mezinárodní prostředí (cca 1/3 rodičů jsou cizinci).
Další zajímavé benefity (ubytování, flexibilní pracovní doba, firemní školka, příspěvek na školení, semináře, více týdnů dovolené, stravování atp.).

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte a zašlete strukturovaný profesní životopis s uvedením odborných znalostí a dovedností a aktuální fotografií v českém jazyce přes odpovědní formulář .

Těšíme se na spolupráci s Vámi!