Volné pracovní místo  Asistent týmu projektových manažerů (Brno)

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, předního dodavatele řešení a služeb v oblasti informačních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

ASISTENT TÝMU PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ

Náplň práce:
  • podpora řízení a realizace projektů společnosti
  • zajišťování organizační a administrativní podpory projektů
  • spolupráce při realizaci jednotlivých projektů
  • kontrola kvality a naplňování stanovených požadavků
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme

Požadujeme:
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • proaktivní přístup k řešení problémů
  • dobrá komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ nebo RJ je výhodou
  • ochota cestovat (v rámci ČR i do zahraničí)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • dobrá znalost práce s MS Office (znalost práce s MS Project a MS SharePoint výhodou)
  • samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Jedinečnou příležitost pracovat na zajímavých a náročných projektech jak v rámci České republiky, tak v zahraničí
  • Motivující finanční ohodnocení a nadstandardní zázemí k práci
  • Podporu dalšího profesního a osobního rozvoje - vzdělávání, trénink, certifikace
  • Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, notebook, mobil, penzijní připojištění, a další bonusy)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".