Volné pracovní místo  Asistent výroby s AJ (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme do výrobního týmu absolventa VŠ technického zaměření s vynikající znalostí anglického jazyka. Chcete se dále vzdělávat a zároveň dobře nastartovat svoji kariéru? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • zaučování se v různých oblastech výroby a spolupráce s kolegy
  • práce na projektech v rámci oddělení výroby a kvality
  • tvorba dokumentace, řešení problémů
  • řešení samostatných úkolů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v technické oblasti
  • angličtina na vysoké úrovni
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

  • zajímavá a různorodá práce v příjemném kolektivu v mezinárodním prostředí moderní firmy
  • skvělá příležitost k nastartování svojí kariéry
  • možnosti vzdělávat se
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zajištěné stravování
  • příspěvky na kulturní, sportovní a jiné aktivity
  • 5 týdnu dovolené
  • práce na HPP
  • lokalita: Olomouc
  • nástupu možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.