Volné pracovní místo  ASISTENTI***ASISTENTKY***ASSISTANTS

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-12-255119. Máme několik otevřených pozic pro ASISTENTY/ASISTENTKY/ASSISTANTS v prostředí mezinárodních společností.<br/>
<br/>Hledáme někoho, kdo bude pravou rukou a bude poskytovat podporu různým týmům v různých odvětvích - FARMACIE, PRÁVO, RETAIL, SDRUŽENÍ a různé další. <br/>
<br/>Máte zájem a splňujete požadavky? Máte zájem a nesplňujete všechny požadavky? v obou případech se nám přihlašte - najdeme něco jiného!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora týmu osob, v několika případech i poskytování asistence top managementu</li>
<li> organizace kalendářů, pracovních cest a schůzek</li>
<li> související administrativa a plnění ad hoc úkolů</li>
<li> spolupráce při organizaci různých akcí, eventů, vánočních večírků atd. </li>
</ul>
<br/>NAVÍC !!!Velmi krásné platy a benefity! Pokud píšete všemi deseti, máte zkušenosti z podobné pozice a máte výbornou angličtinu - dostanete ještě víc!<br/>NÁSTUPY - co nejdříve!<br/>LOKALITA - vždy v dostupnosti metra :)

Požadujeme

Na asistentských pozicích není důležité vzdělání, je pouze výhodou, pokud budete mít bakaláře. <br/>
<br/>Co je důležité jsou předchozí zkušenosti - během studia, brigádně, ze zahraničí, v ČR - nicméně určitě na administrativní pozici. <br/>
<br/>Dále výborné organizační schopnosti, umění se rychle přizpůsobit nastalým změnám, které jsou většinou na poslední chvíli, diplomacie, diskrétnost a správné vyjádřování. <br/>
<br/>Co se týká jazykové vybavenosti tak perfektní znalost české gramatiky + komunikativní angličtina - je potřeba umět napsat email a odpovědět na telefonát :)

Nabízíme

...různé

Vhodné pro

Absolventy.