Volné pracovní místo  ASISTENTKA BACK OFFICE + ASISTENTKA EXPORTU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Našim klientem je významná rakouská výrobní společnost, která se specializuje na výrobu dámské hygieny, kosmetiku a přípravky první pomoci.
Pro výrobní firmu v ČR hledáme nové kolegyně na dané pozice.

Požadujeme

1/ ASISTENTKA BACK OFFICE
Požadujeme:
  • velmi dobrou znalost NJ - denní komunikace s rakouským nadřízeným, stáž ve Vídni + komunikace s rakouskými zákazníky
  • k tomu navíc znalost AJ - vítána
  • SŠ/VOŠ obchodního směru
  • praxi v administrativě či na podobné pozici podmínkou
  • orientace na zákazníka
  • ŘP sk. B - zkušenosti

Náplň práce:
  • Asistentka pojede na 6 měsíců do Vídně na zaškolení, kde bude pracovat pod rakouským ředitelem, poskytovat mu administrativní support, jednat s rakouskými zákazníky.
  • Jedná se o obchodní administrativu, spolupracuje s logistikou, vytváří cenové nabídky, hlídá dodací termíny, zpracovává statistiky, reportingy, má na starosti podporu týmu prodejců, spolupracuje s reklamním oddělením.
  • Poté se středisko bude stěhovat do ČR, kde bude vykonávat tutéž práci.
  • Prvního půl roku je tedy místo výkonu (po-pá) ve Vídni - ubytování zajištěno.

2/ASISTENTKA EXPORTU
Požadavky:
  • výborná znalost AJ - denní komunikace se zahraničím (+ k tomu znalost NJ je vítána)
  • praxe v oddělení exportu
  • SŠ/VOŠ vzdělání obchodního směru
  • nadprůměrné pracovní nasazení

Popis práce:
  • starost o zahraniční zákazníky ( převážně z Evropy a Balkánu)
  • vyhledávání nových odběratelů - informování a prezentace produktů - mailem
  • dojednání schůzek u zahraničních klientů pro ředitele exportu
  • provádění produktových školení zákazníků
  • tvorba cenových kalkulací
  • vystavování nabídek, analýzy trhu...

Nabízíme

  • trvalé zaměstnání ve firmě se zahraniční účastí a s výhradním postavením na trhu
  • motivující mzdu a bohatý systém zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

Pracoviště: SLAVKOV U BRNA
Nástup: IHNED

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".