Volné pracovní místo  Asistentka do oddělení investic

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho zahraničního klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka do oddělení investic.

Náplň práce:
  • vedení administrativy pro členy oddělení - práce v Exelu a PowerPointu
  • vyúčtování nákladů služebních cest, objednávání letenek a ubytování a organizování conference calls
  • vedení složek klientů a jejich aktualizace
  • komunikace v AJ s centrálou v Londýně a ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost AJ
  • dobrou znalost MS Office - i PowerPointu
  • organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou práci v zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + benefity
  • práce na HPP

Nástup: ihned
Plat: 18 000,- po zkušební době navýšení na 20 000,-Kč
Lokalita: Praha 1

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".