Volné pracovní místo  Asistentka generálního ředitele, 28 - 30 000 CZK/m

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Ref. č.: 19-12-255061. Pro stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodné uchazečky na pozici Asistentky generálního ředitele.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Administrativní podpora ředitele a týmu</li>
<li> Office management</li>
<li> Korespondence, komunikace po telefonu a emailu</li>
<li> Organizační činnost</li>
<li> Ad hoc úkoly</li>
</ul>
<br/>lokalita: Praha 3<br/>nástup: Ihned

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Výborná znalost angličtiny i češtiny</li>
<li> Zkušenost z obdobné pozice</li>
<li> Pečlivost, organizovanost</li>
<li> Přátelská povaha, týmový duch</li>
<li> Vlastní iniciativa, aktivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> Příjemné kanceláře v atraktivní lokalitě</li>
<li> Přátelské pracovní prostředí</li>
<li> Vize dlouhodobé spolupráce</li>
</ul>