Volné pracovní místo  ASISTENTKA GŘ - státní organizace

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Popis pracovní nabídky

Pro společnost,
která se zabývá technicko legislativní činností a je zřízena státem, hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici:

ASISTENTKA GŘ - státní organizace

Náplň práce
Vaším úkolem bude péče o sekretariát a veškerý servis řediteli organizace.

Konkrétně:

plánování a vedení rozvrhu ředitele
vedení korespondence
příprava smluv a podkladů pro jednání
zpracování přehledů a tabulek
organizační činnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomicko-obchodní
zkušenost s vedením administrativy
dobrá uživatelská znalost práce v MS Office
příjemné vystupování
jazyková výbava výhodou

Nabízíme

Vhodná pracovní příležitost i pro zkušenější ženy se vztahem k servisním činnostem a administrativě. Příjemná spolupráce s autoritou v oboru.