Volné pracovní místo  ASISTENT/KA - GRAFICKÁ PODPORA, 120 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-19-254843. Rádi pracujete s PowerPointem? Hovoříte plynule anglicky? Chcete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí?<br/>
<br/>Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní konzultantskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici administrátora/ky prezentací na částečný úvazek.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>vytváření a editace powerpointových prezentací na základě dodaných podkladů podle zadání - 85 % práce</li>
<li>vytváření brožur a letáků dle zadání</li>
<li>práce s elektronickou knihovnou - zakládání a archivace dokumentů</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: 20 hodin/týdně (jedná se o flexibilní spolupráci, potřeba docházet v časech od 9:00 - 22:00, 1-2x týdně potřeba docházet večer, odvoz zajištěn) <br/>
<br/>Mzda: 120 Kč/hod.<br/>Lokalita: Praha 2<br/>Nástup: ASAP<br/>Spolupráce: dlouhodobě (alespoň 2 roky)

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ student/ka ideálně</li>
<li>zkušenosti z obdobné pozice výhodou</li>
<li>pokročilá znalost MS Office, zejména MS PowerPoint</li>
<li>znalost grafických programů výhodou</li>
<li>psaní na stroji všemi deseti výhodou</li>
<li>orientace na detail</li>
<li>týmový hráč</li>
<li>výborná znalost českého jazyka</li>
<li>znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>vzdělávací kurzy</li>
<li>zajištěný odvoz po 21:00</li>
<li>občerstvení na pracovišti</li>
</ul>