Volné pracovní místo  Asistentka jednatele

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, jímž je developerská společnost se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka jednatele.
Náplň práce:
  • komplexní administrativní činnost týkající se prodeje nemovitostí (byty, parcely)
  • příprava dokumentů a archivace atd.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • praxi v oboru
  • Znalost práce na PC
  • umění jednat s klienty, spolehlivost, samostatnost
  • jazykové znalosti VÝHODOU, osobní přístup, loajalita
  • příjemné a hlavně přirozené vystupování

Nabízíme

  • práce na HPP
  • pevné zázemí významné developerské firmy úspěšně prosperující na českém trhu
  • perfektní zaškolení s možností profesního růstu
  • motivační finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v prostředí dynamického týmu pracovníků