Volné pracovní místo  Asistent/ka nákupu - Praha 5

Lokalita a další
Vzdělání

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Prosperující mezinárodní síť velkoobchodů se sídlem v Praze hledá vhodné kandidáty/ky na pozici „Asistent/ka nákupu“. Region: Praha 5.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za administrativní podporu nákupčího
  • komunikace s dodavateli a obchody
  • evidence sortimentu, objednávky zboží
  • statistiky prodejů
  • vkládání dat

Požadujeme

Nabízíme

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • mladý profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody

Plat: cca. 20 – 25 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".