Volné pracovní místo  Asistent/ka nákupu s aktivním využitím Aj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Jste kreativní osobnost se smyslem pro detail? Máte schopnost organizovat? Mluvíte dobře anglicky a chcete se dále rozvíjet? Potom pro našeho klienta, šperkařskou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme právě Vás.

Náplň práce
  • Analýzy trhů, aktivní vyhledávání dodavatelů po celém světě; suroviny, polotovary, režijní materiály i služby.
  • Poptávky, vyhodnocování nabídek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv, vystavování objednávek.
  • Přímá komunikace a řešení zakázek a dodávek s dodavateli, jednání o ceně.
  • Úzká spolupráce napříč společností, především s vedením společnosti, oddělením designu šperků, finančním oddělením, výrobou, zahraničními pobočkami.
  • Zajištění mezinárodní přepravy, včetně koordinace celní deklarace.

Požadujeme

  • zkušenost v oblasti vyjednávání obchodních podmínek
  • zkušenost v oblasti mezinárodního nákupu výhodou
  • znalost anglického jazyka na plynulé komunikativní úrovni slovem i písmem
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • analytické i strategické myšlení, orientace na výsledek
  • komunikativnost
  • základní znalost obchodního práva
  • znalost MS Office
  • důslednost ve zpracování administrativní agendy
  • aktivní přístup k pracovním povinnostem
  • samostatnost
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnanecký poměr v úspěšné české společnosti.
  • Práci s atraktivními komoditami ve výjimečném prostředí.
  • Možnost karierního i osobního růstu.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • 30 000 Kč měsíčně