Volné pracovní místo  Asistent/ka odd. klíčových zákazníků

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná nadnárodní společnost působící v oblasti FMCG hledá do svého týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici "Asistent/ka odd. klíčových zákazníků"

Náplň práce:
  • administrativní a organizační podpora odd. (pošta, docházka, podklady pro účetnictví, letenky, hotely,..)
  • práce se systémem SAP a s dalšími databázovými systémy
  • příprava reportů, analýz, prodejních statistik,..
  • příprava promo materiálů
  • pravidelná aktualizace promotion
  • spolupráce při akcích pro klíčové zákazníky
  • koordinace s ostatními zeměmi v rámci CE
  • spolupráce při rozpočtu, komunikace s odd. financí (v AJ)
  • komunikace s partnery

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v administrativě
  • aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
  • znalost práce na PC s důrazem na MS Excel a PowerPoint
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, schopnost jednat s lidmi
  • asertivitu, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost rozvoje v rámci společnosti
  • zajímavá práce v prestižním odd.
  • práce na samostatných úkolech
  • týden dovolené navíc
  • další firemní výhody

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 9
Mzda: 22.000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.