Volné pracovní místo  Asistentka oddělení

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Náš klient, největší obchodník s cennými papíry v ČR, hledá do svého týmu vhodné uchazeče/uchazečky na pozici: Asistentka oddělení

Náplň práce:
  • práce v týmu na klientských zakázkách
  • příprava dokumentů, vedení agendy
  • monitoring nákladů oddělení a odpovědnost za vedení projektové dokumentace
  • v menší míře klasické sekretářské činnosti jako zajišťování schůzek atd.
  • každodenní komunikace se zahraničními klienty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • aktivní znalost práce s MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • ochota se učit nové věci
  • časová flexibilita, zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost, vysoké pracovní nasazení
  • praxe v administrativě

Nabízíme

  • přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
  • spolupráci s mladým a dynamickým týmem
  • výhodné finanční podmínky
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost kariérního postupu

Plat: 25 000 - 30 000,- Kč
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".