Volné pracovní místo  Asistent/ka - POUZE PRO HANDICAPOVANÉ!

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost podnikající v oboru služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta/asistentky na částečný úvazek. <br/>
<br/>Tato pozice je pouze pro osoby handicapované, po úrazech nebo se zdravotním postižením, pro osoby, které pobírají invalidní důchod 1. - 3. stupně.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> administrativní a organizační úkoly (práce na PC, papírování, zakládání dokumentů, tvorba šanonů)</li>
<li> asistence manažerovi oddělení (reporty v MS Excel, práce s texty, přepisy...)</li>
<li> podpora dalších členů v týmu</li>
<li> správa vozového parku (kontrola využívání pohonných hmot, ujetých kilometrů)</li>
<li> občasné jízdy autem (pokud kandidát může a smí řídit)</li>
</ul>
<br/>Nástup: dohodou<br/>Lokalita: Praha 9<br/>Pozice je vhodná i pro vozíčkáře, je zde vybudovaný bezbariérový přístup.<br/>Pracovní doba je 20 hodin týdně, flexibilně ji lze rozložit v rámci týdne.

Požadujeme

<ul>
<li> ukončené SŠ vzdělání</li>
<li> alespoň 1 - 2 roky praxe v administrativě jako minimum</li>
<li> analytické schopnosti (v rámci výběrového řízení je na toto test)</li>
<li> řidičský průkaz sk. B pouze výhodou</li>
<li> pracovitost</li>
<li> pokročilá znalost práce s MS Office (včetně MS Outlook)</li>
</ul>
<br/>Pozice není vhodná pro nevidomé nebo neslyšící - pracuje se na počítači, přepisují se a upravují se dokumenty, vyřizují se klasické telefonní hovory, ostatní zaměstnanci ani nadřízení neumí znakovat.

Nabízíme

<ul>
<li> 13. a 14. plat</li>
<li> variabilní složka mzdy dle výkonu</li>
<li> flexibilní rozložení pracovní doby</li>
</ul>