Volné pracovní místo  Asistentka Product managera

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta společnost působící v oblasti distribuce elektroniky hledáme novou posilu na pozici: Asistentka product managera.

Pracovní náplň:

Spolupráce na vytváření portfolia produktů z oboru elektro a domácích potřeb /malá bílá
Komunikace s exportním logistickým a obchodním oddělením
Spolupráce na marketingových akcích
Reporting výsledků vytváření tabulek
Administrativa spojená s portfoliem produktů

Požadujeme:

Dobrou znalost MS Office;velmi dobrou znalost MS Excel(vzorce filtry kontingenční tabulky)
Zkušenosti s nákupem
Znalost anglického jazyka podmínkou
Zkušenosti z administrativní pozice min.1 rok (např. při studiu)
Časovou flexibilitu
Znalost SAP výhodou
Pečlivost

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe!
Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
Bonusy / Prémie
Notebook mobilní telefon
Závodní stravování příspěvek na ubytování firemní akce
Účast na nových projektech firmy sleva na firemní produkty