Volné pracovní místo  Asistentka Product managera - Liberecký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidátky na pozici Asistentky Product managera se znalostí AJ a NJ.

Náplň práce:
  • jednání s klienty v AJ a NJ
  • administrativa spojená s projekty
  • zajištění celních náležitostí pojištěná apod.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání (strojírenského nebo technickoho směru podmínkou)
  • znalost AJ a NJ slovem i písmem (dobrá komunikatvní úroveň)
  • ŘP sk B
  • bydliště Liberec nebo blízké okolí
  • trestní bezúhonnost
  • příjemná komunikativní osobnost
  • technické myšlení

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • kvalitní platové ohodnocení
  • služební telefon a pc
  • práce na HPP dlouhodobé uplatnění
  • nástup ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte jazykové dovednosti a vystudovanou technickou nebo ideálně strojní školu? Zašlete nám životopis na použijte odpovědní formulář v českém i AJ/NJ jazyce.