Volné pracovní místo  Asistent/ka Product Managera

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost , hledáme vhodné kandidáty do divize – Zábava, volný čas na pozici „Asistent/ka Product Managera" se sídlem na Praze 5.

Náplň práce:
  • sledování a vyhledávání produktových trendů na trhu
  • bližší specifikace těchto produktů
  • zpracování artiklu
  • příprava tištěného katalogu a internetového shopu
  • objednávky zboží
  • korektura tištěného katalogu
  • kontrola údajů na webových stránkách
  • vyřizování reklamací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • NJ alespoň základní znalost
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
  • práce na PC- MS Office ( dobrá znalost MS Excel! )
  • znalost systému NORIS výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • přátelský kolektiv rodinného charakteru
  • zaměstnanecké výhody

Plat: 23 - 25 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".