Volné pracovní místo  Asistentka ředitele

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zajišťování chodu sekretariátu ředitele
  • vedení a organizace spisové agendy ředitele a jednatele společnosti
  • vedení diáře ředitele, organizace jednotlivých jednání
  • organizační zajišťování porad vedení společnosti, vyhotovování zápisů
  • sledování potřebného materiálového vybavení sekretariátu, zajišťování jeho doplnění
  • zajišťování telefonické, faxové, emailové komunikace nadřízeného s podřízenými , obchodními partnery a dodavateli
  • překlady běžných dokumentů a korespondence pro zahraniční partnery
  • běžná tlumočnická činnost v anglickém jazyce aj.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • znalost AJ slovem i písmem podmínkou !
  • praxi na pozici asistentky
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • znalost obchodní korespondence
  • aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů
  • výborné komunikativní a organizační schopnosti
  • bystrou, zodpovědnou a samostatnou osobnost s reprezentativním vystupováním
  • flexibilitu a schopnost dobré komunikace v týmu

Nabízíme

  • nástupní plat 20.000,- - 25.000,-
  • pozici ve stabilní a perspektivní společnosti
  • možnost využití jazykových znalostí
  • možnost profesního rozvoje a vzdělávání
  • nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".