Volné pracovní místo  ASISTENTKA S AKTIVNÍ ANGLIČTINOU, ref.č. B-029

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro menší českou společnost , která je výhradním dodavatelem osvětlení z Anglie hledáme uchazečku na pozici:
Asistentka s aktivní znalostí Aj.

Náplň práce:
  • administrativní agenda
  • zpracování podkladů pro účetní
  • zpracování faktur v programu v MONEY
  • starost o provoz firmy
  • komunikace se zákazníky, organizace činnosti
  • komunikace s dodavatelskými firmami ze zahraničí

Pracoviště: Brno - město

Nástup: 1.3.2015

Požadujeme

  • AJ na aktivní úrovni
  • znalost účetního programu MONEY výhodou
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • plat 20. 000,-
  • týden dovolené navíc
  • prémie

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.