Volné pracovní místo  ASISTENT(ka) SPRÁVCE IT SÍTĚ – NĚMECKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

  • správa a servis hardware a software, vč. telekomunikačních technologií
  • vývoj software, jeho implementace a optimalizace ve spolupráci s mateřskou firmou
  • samostatná práce na projektech (i na úrovni skupiny podniků)
  • týmová spolupráce (i na úrovni skupiny podniků)
  • správa datových toků v rámci skupiny podniků
  • zřizování a udržování VPN sítí, serveru a síťové struktury, včetně vedení provozní dokumentace
  • metodické vedení uživatelů aplikací a sítě, definice a řešení souvisejících problémů
  • zajišťování antivirové ochrany dat a ochrany sítě před nepovolenými přístupy
  • export a import dat firemních databází, zálohování dat
  • SQL script programování na bázi MSSQL

Pracoviště:
  • trvalé pracoviště v sídle mateřské společnosti, Xanten, Německo
  • občasné výjezdy k ostatním podnikům skupiny (Česká republika, Německo, USA, Čína)

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání v oboru výpočetní techniky a informační technologie
  • vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
  • znalost správy sítě a administrace MS Windows XP+, Server 2008/2011 (MSSQL, Exchange 2010, ActiveDirectory, zálohování, ochrana dat)
  • znalost MS Office
  • úroveň znalosti cizího jazyka (dle SERR) AJ na úrovni B2, NJ na úrovni A2
  • řidičský průkaz sk. B.
  • samostatnost, iniciativa, odpovědnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • rozmanitou pracovní náplň, která se Vám stane výzvou
  • individuálně přizpůsobenou dobu zapracování
  • atraktivní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
Petrovická 312

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

je členem skupiny podniků Schwartz Technical Plastic, předního evropského výrobce strojních součástí z technických plastů. Naše produkty prodáváme výrobcům strojů a strojních zařízení po celém světě. V mnoha odvětvích jsme společně s našimi zákazníky průkopníky inovativního použití technických plastů.

V rámci rozvoje skupiny podniků Schwartz Technical Plastic hledáme vhodného kandidáta(ku) na pozici:

ASISTENT(ka) SPRÁVCE IT SÍTĚ – NĚMECKO

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.