Volné pracovní místo  Asistent/ka technického ředitele

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která realizuje stavby dálnic, železnic, koridorů, infrastruktury atd., hledáme vhodné kadidáty/ky na pozici:

Asistent/ka technického ředitele

Pracovní náplň:
  • spolupráce s mateřským koncernem ve Francii a spřízněními společnostmi v ČR a SR
  • překlady a tlumočení ve FJ/AJ v každodenním pracovním styku
  • koordinace týdenních plánů akcí včetně přípravy a vyúčtování pracovních cest
  • tvorba prezentací a dokumentace IMS, např vývojové diagramy k procedurám
  • příprava porad a výjezdních zasedání
  • příprava akcí společnosti

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ, ideálně technického směru
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • zájem o BOZP, stavební a strojní technologie, investice, nákup strojů a zařízení a řízení kvality výhodou !
  • FJ slovem i písmem včetně ochoty rychle vstřebat odbornou terminologii
  • AJ alespoň středně komunikační úroveň
  • zkušenost z velké firmy velkou výhodou !
  • práce s PC - nadprůměrné uživatelské schopnosti (Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • znalost SAP/R3 výhodou
  • výborné komunikační dovednosti, pečlivost, vytrvalost
  • samostatnost, odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B výhodou !
  • vhodné i pro absolventy/ky odpovídající profilu

Jiná sdělení

  • zázemí velké mezinárodní společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nenárokovou roční odměnu
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání, včetně jazykových kurzů
  • příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí

Nástup: nejpozději 15.6. 09 !
Lokalita: Praha
Mzda: 20 - 30 000,- Kč dle zkušeností

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".