Volné pracovní místo  Asistentka v mezinárodní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 13-12-258464. Popis společnosti: <ul>
<li> přední mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje špičkové elektroniky</li>
<li> velice příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv</li>
</ul>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zajištění chodu recepce a zasedacích místností</li>
<li> přijímání návštěv</li>
<li> vyřizování telefonních hovorů</li>
<li> vyřizování pošty</li>
<li> objednávání kancelářských potřeb a občerstvení</li>
<li>schvalování a zadávání faktur do systému SAP</li>
<li> a jiné aktivity související s chodem recepce a kanceláře</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: <br/>8,00 - 17,00 (po - čt)<br/>8,00 - 15,00 (pá)<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> alespoň rok zkušeností na obdobné pozici</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> příjemné vystupování</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office</li>
</ul>
<br/>Datum nástupu: ihned<br/>Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme

<ul>
<li> Praxe pod značkou mezinárodní firmy</li>
<li> Dlouhodobá spolupráce</li>
<li> Stravenky</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.