Volné pracovní místo  Asistent/ka ve farmaceutické společnosti

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, pobočku americké farmaceutické společnosti, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Asistent/ka

Náplň práce:
  • administrativní a organizační podpora dvou medicínských týmů
  • objednávky letenek a ubytování
  • logistika propagačních materiálů
  • zajišťování kongresů v ČR i v zahraničí
  • objednávky diářů a dárků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (i absolventi)
  • komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci
  • zázemí originální farmaceutické společnosti
  • možnost kariérního postupu
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní benefity

Lokalita: Praha 8 (blízko Florence)
Plat: odpovídající platové ohodnocení
Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".