Volné pracovní místo  ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI/ Poděbrady / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Denní práce s diářem Předsedy představenstva společnosti, sjednávání schůzek, koordinace porad
  • Organizace služebních i soukromých cest
  • Administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • Zodpovědnost za udržování a péči o kontakty VIP zákazníků
  • Ve velmi omezených případech pracovní cesty – překlady z ČJ do AJ
  • Péče o návštěvy
  • Správa korespondence a datových schránek
  • Příprava písemných materiálů a prezentací dle zadání
  • Řešení samostatných administrativních úkolů (směrem do firmy, směrem ke klientovi)
  • Osobní, telefonická a emailová komunikace

Požadujeme

Požadujeme:
  • nutná znalost AJ na komunikativní úrovni (NJ, RJ výhodou)
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Pečlivost, schopnost vlastní organizace práce, řízení priorit, sledování úkolů a termínů
  • Myšlení a jednání orientované na zákazníka
  • Spolehlivá, samostatná a dynamická osobnost, týmový hráč
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Ochota učit se, flexibilita
  • Uživatelská znalost práce na počítači (Microsoft Office)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
  • práci v mladém kolektivu u rychle se rozvíjející a stabilní české společnosti
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • dobré finanční ohodnocení
  • firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách

Typ pracovního poměru: HPP
Termín nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: blízkost Poděbrad

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku ASISTENTKA/Poděbrady/AND

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro významného zaměstnavatele, společnost působící v automobilovém průmyslu s 20 letou tradicí hledáme:

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI / Poděbrady / AND