Volné pracovní místo  Asistent/ka vedoucí ekonomického oddělení - Hradec Králové

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho zákazníka, stabilní, českou výrobní společnost se sídlem v Hradci Králové, hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici asistenta/tky vedoucí ekonomického oddělení:

Náplň práce:
  • účetní agenda – fakturace, cenové kalkulace
  • administrativní práce spojené s chodem a činností oddělení

Požadujeme

Profil kandidáta:
  • SŠ /VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • dobrá znalost práce na PC (Office, Internet)
  • vstřícné jednání, aktivní přístup k řešeným úkolům, smysl pro týmovou práci
  • smysl pro odpovědnost, pečlivost a schopnost samostatně pracovat

Nabízíme

Společnost nabízí následující výhody:
  • samostatnou, zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • platové ohodnocení odpovídající kvalitě výkonu
  • přístup k moderním technologiím
  • příležitost pro osobní rozvoj a kariérový růst

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Rádi Vám též poskytneme další informace na stejném emailu nebo telefonu použijte odpovědní formulář .

Pokud jste již absolvovali pohovor na některé z našich poboček, obraťte se prosím přímo na svého konzultanta/konzultantku.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!