Volné pracovní místo  Asistent/ka výkonného ředitele

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho velmi významného klienta, společnost působící v oblasti stavební a realitní činnosti, hledáme uchazeče na pracovní pozici: Asistent/ka výkonného ředitele

Náplň práce:
  • administrativní a organizační podpora ředitele
  • zajištění chodu prodejní kanceláře a podpora prodejního týmu
  • komunikace s klienty
  • vyřizování telefonních hovorů
  • organizace časových plánů prodejců
  • správa a zodpovědnost za administraci webových stránek oddělení
  • výpomoc při výstavách a prohlídkách nových bytů
  • vyřizování drobných pochůzek

Požadujeme

  • výborná znalost Aj (slovem i písmem)
  • znalost obchodní korespondence
  • velmi dobrou znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
  • komunikační dovednost, organizační schopnosti
  • kreativitu a flexibilitu
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
  • psaní ,,všemi deseti "

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • zázemí prosperující společnosti s předpokladem profesního růstu
  • sociální výhody (příspěvek na stravné, týden dovolené navíc...)
  • mladý kolektiv

Jiná sdělení

Plat: zajímavé finanční ohodnocení
Lokalita: Praha 1
Nástup: březen 2008

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".