Volné pracovní místo  Asistent/ka vzdělávání

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, sdružení právníků, hledáme kandidáta/ku na pozici:
"ASISTENT/KA VZDĚLÁVÁNÍ".

Náplň práce:
  • administrativní podpora koordinátorky pro vzdělávání a školení
  • spoluúčast na školících a vzdělávacích projektech
  • organizační činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. zkušenost 1,5 roku na obdobné pozici
  • výbornou znalost AJ
  • velmi dobrou znalost práce s MS Office
  • profesionální vystupování
  • zkušenost s jednáním s lidmi na různých úrovních
  • efektivní práci v týmu
  • samostatnost
  • silnou osobnost v komunikaci a mezilidských vztazích
  • flexibilitu, loajalitu, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • zájem učit se nové věci

Nabízíme

  • zázemí jedné z největších mezinárodních právních kanceláří
  • zajímavou a různorodou práci na projektech v mezinárodním prostředí
  • dynamický a přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity: cestovní a penzijní připojištění, stravenky, příspěvky na jazykové a další vzdělávání, možnost využívání služeb luxusních fitness center

Nástup: ihned
Lokalita: centrum Prahy

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.