Volné pracovní místo  Asistentka/personální referentka

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Česká výrobně-obchodní společnost orientovaná na sortiment stavební mechanizace a nástrojů hledá do svého týmu vhodnou a schopnou kandidátku na pozici "Asistentka/personální referentka"

Náplň práce:
  • výběr a příjem zaměstnanců
  • komunikace s personálními agenturami
  • výkazy PSSZ, zdravotní pojišťovny, úřad práce
  • komunikace s osobními bankéři
  • elektronické bankovnictví, zpracování výkazů pro banky
  • obstarávání a porovnávání leasingů na nové osobní vozy a stroje, po ukončení leasingu vyřízení změny v TP
  • veškerá evidence přijatých a vystavených faktur, vystavování faktur v programu BYZNYS – kompletní příprava podkladů pro účetní, evidence a výkazy pro EKO-KOM, INTRASTAT, ELEKTROWIN
  • zpracování objednávek, příjem, výdej a pohyb zboží na skladě
  • administrativní práce v rámci ISO 9001, veškeré firemní administrativní práce, pokladna, pošta, docházka zaměstnanců, stravenky
  • jednání se zákazníky, obstarávání drobných nákupů, zajištění bezproblémového chodu firmy po materiálové stránce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • odpovídající praxi na obdobné pozici
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • spolehlivost, loajalitu, pro-aktivní přístup k práci
  • komunikativnost, organizační schopnosti
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • znalost ekonomických SW (BYZNYS či obdobných) výhodou
  • povědnomost o účetních operacích
  • znalost světového jazyka výhodou

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • samostatnou a odpovědnou práci s širším záběrem (personalistika, účetnictví, nákup, logistika,..)
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • příspěvek na stravné, odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené (po odpracovaném roce)
  • odpovídající plat + čtvrtletní a roční prémie

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4
Mzda: 18. - 20.000,- Kč + čtvrtletní a roční prémie

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".