Volné pracovní místo  Asistentka/recepční s AJ - zkrácený úvazek

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro zavedenou advokátní kancelář hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentka/recepční s AJ - zkrácený úvazek.

Náplň práce:
  • administrativní činnost
  • starost o chod recepce a kanceláře
  • drobné překlady do/z AJ
  • péče o klienty
  • vyřizování korespondence, e-mailů, telefonů, faxů
  • zadávání údajů do PC
  • evidence a kontrola faktur

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • dobrou komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • spolehlivost, pečlivost
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na 6 hodin denně (9.00 - 15.00)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • stravenky
  • pozice vhodná i pro studenty VŠ

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1