Volné pracovní místo  Asystent/ka działu sprzedaży (Warszawa)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 18-12-245152. Dla naszego klienta, firmy produkującej wodę mineralną, pilnie poszukujemy osób ze znajomością języka czeskiego na stanowisko:<br/>Asystent/ka działu sprzedaży (z j. czeskim)<br/>
<br/>Zadania:<ul>
<li> wsparcie działu sprzedaży w organizowaniu i przygotowaniu dostaw,</li>
<li> obsługa klienta w zakresie wyjaśniania niezgodności w dostawach towaru oraz przeterminowanych płatności,</li>
<li> współpraca z działem finansów,</li>
<li> administracja i aktualizacja danych klientów oraz danych sprzedażowych w systemie SAP,</li>
<li> drobne tłumaczenia (PL-CZ, CZ-PL),</li>
<li> wsparcie administracyjne w zakresie floty samochodowej,</li>
<li> wsparcie biura w zakresie dodatkowych zadań administracyjnych.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> dobra znajomość języka czeskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),</li>
<li> wykształcenie wyższe,</li>
<li> min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze administracji, sprzedaży lub obsługi klienta,</li>
<li> dobra znajomość pakietu MS Office,</li>
<li> znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,</li>
<li> atrakcyjna lokalizacja biura (Śródmieście),</li>
<li> możliwość poznania systemu SAP.</li>
</ul>