Volné pracovní místo  Auditor - Praha - HPP či IČO, Bonusy, Flexibilní doba, Home office

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme auditorská, účetní a poradenská společnost, která svým klientům pomáhá již mnoho let. Právě hledáme člověka, který nám v tom pomůže být ještě lepší!

Náplň práce:
  • Auditorská činnost u klientů – malé až středně velké společnosti
  • Komunikace s klientem v češtině – možnost mít i zahraniční klienty v případě komunikativní angličtiny
  • Projednání a prověřování postupů (řídící a kontrolní)
  • Sledování řádného plnění doporučení a odstranění nedostatků
  • Zpracování stanovisek k účetním problémům, projednání závěrů se zadavateli a dozorčím orgánem
  • Vedení řádné dokumentace k prověřeným oblastem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Složenou auditorskou zkoušku
  • Praxi na pozici auditora

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Práci na HPP nebo IČO
  • Bonusy
  • Mobil
  • Notebook
  • Zahraniční klienty – při schopnosti komunikace v anglickém jazyce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Částečný home office – na domluvě
  • Zajímavé klienty, se kterými budete spolupracovat
  • Profesní růst – nebudeme Vám bránit
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kolektiv prima týmu
  • Samostatnou kancelář s pěkný výhledem
  • Stabilní společnost s mnohaletým působením na trhu
  • Možnost stravování v okolí kanceláře
  • 2x týdně bohatou snídani – pečivo, zákusky…
  • Kafeterii – kávu, čaj a další v neomezeném množství
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo společnosti na Praze 4

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.