Volné pracovní místo autodoprava,stěhování,výhradní pojištˇovací agent

aktivní
Jiří Pokorný
Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduální
Hrubý plat
15000

Dělník – manuální pracovník, práce při stěhování, úklidové práce.
Dispečer nákladní a osobní dopravy.
Výhradní pojišťovací agent pro oblast životního a neživotního pojištění.

Požadujeme

Dobrý zdravotní stav.
Trestní bezůhonost.
Flexibilní a aktívní v práci.
Zápočtový list od posledního zaměstnavatele.

Nabízíme

Práce v rozvíjejícím se kolektivu, zaměření na spolupráci s firmami.
Měsíční plat v rozmezí 12000 – 15000 KČ PLUS MIMOŘÁDNÉ ODMĚNY.

Jiná sdělení

Informovat se můžete na emailu: JiPokorny @servis.cpoj.cz

Podobné nabídky práce

KLIENTSKÝ PORADCE (příjem 20 - 40.000,-)
Česká pojišťovna, hledá pro svoji dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodné kandidáty na pozici Klientský poradce České pojišťovny. Náplň práce: - vyhledávání nových obchodních ...
Česká pojišťovna a.s. Česká republika Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Pojišťovací poradce - obchodní zástupce
Náplň práce: péče o stávající klientelu a poskytování komplexního poradenského servisu, získávání nové klientely, vyhodnocení potřeb klienta a nastavení pojistných rizik, uzavírání smluv. Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikační a or ...
Lukáš Hnát Pelhřimov Brigády, Brigády
aktivní
TECHNIK PRO LIKVIDACI POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ A OBCHOD
Příjemné vystupování a jednání s klientem a pojišťovnami, práce na PC, práce s AUDATEX, fakturace havárií, péče o vozový park K nabízené mzdě + prémie pracovní doba po - čt 7,00 - 16,00, pátek 7,00 - 14,30 Požadavky: - vyučen a ne ...
PM AUTOCENTRUM s.r.o. Brněnská 2197/44, Žďár nad Sázavou Plný úvazek