Volné pracovní místo  Automatizační inženýr/ka a Programátor/ka PLC

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

mezinárodní společnost se sídlem v USA a přední světový výrobce pasivních elektronických součástek. V Uherském Hradišti vyrábíme zejména výkonové a keramické kondenzátory, hledá novou posilu na pozici Automatizační inženýr/ka a Programátor/ka PLC

Náplň práce:
práce na projektech automatizace výrobních zařízení, jednoúčelových strojů a celých linek
programování řídících systémů (PLC + HMI)
příprava podkladů pro návody k obsluze
tvorba technické dokumentace (elektro)
technická podpora v rámci oprav/údržby strojních zařízení
aktualizace/archivace SW pro PLC

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání se za měřením na elektro
alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou (šikovného absolventa rádi zaučíme)
čtení výkresové dokumentace
zkušenosti s prací v prostředí Siemens Step7 a v TIA Portal, další výhodou (Allen Bradley, Omron,…)
praxe s aplikacemi elektropohonů (asynchronní, stejnosměrné, krokové, servopohony)
znalost programování databázových systémů
řidičský průkaz sk. B
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
spolehlivost, pečlivost, pozitivní a proaktivní přístup

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení
plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)
25 dní dovolené
jazykové kurzy
příspěvek na péči o zdraví
dotované závodní stravování
možnost dalšího vzdělávání
zázemí stabilní prosperující firmy
věrnostní odměna a stabilizační příspěvek
zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky
další benefity dle vnitřních předpisů

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis zn. : 2223