Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Automechanik

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oboru automotive uchazeče na pozici:

AUTOMECHANIK – NÁKLADNÍ VOZIDLA

Náplň práce:
  • Servis nákladních vozidel

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • ŘP sk. C - výhodou, případně lze dodělat s finančním příspěvkem od zaměstnavatele, není ale podmínkou

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení, proplácení přesčasů, příplatky za efektivitu, pohotovost
  • Po roce vstupní bonus ve výši 28.000 Kč - pro zkušené mechaniky, pro absolventy 9.000 Kč
  • Pravidelné školení na nové technologie / trendy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Moderní pracovní nástroje
  • Pracovní oblečení, které zaměstnavatel pravidelně pere
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 150 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (8 000 Kč ročně), flexi pasy (600 Kč měsíčně), multisport karta, příspěvek ve výši 50 % na jazykové vzdělávání
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Pracovní doba: týden ranní 7.00 - 15.15 hod. / týden odpolední 11.45 - 20.00 hod., případně 12ti hodinové směny krátký/dlouhý týden, 1x za 14 dní sobota 7.00 - 14.00 hod.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás