Volné pracovní místo  AUTOMECHANIK LKW SERVISU - MOŽNOST I BRIGÁDNĚ

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme do pohodového kolektivu šikovného automechanika. Pozice vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned.

Náplň práce
  • Opravy nákladních a osobních vozidel, stavebních strojů

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Vyučení - nejlépe jako mechanik
  • znalost oprav nákladních nebo osobních vozidel
  • Spolehlivost a loajalita
  • Týmový hráč
  • Chuť do práce
  • Schopnost umět si poradit
  • Praxe v oboru vítána, alespoň 2 roky
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Moderní zázemí ve stabilní společnosti
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Stálá pracovní doba
  • Dobré platové podmínky
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní a životní připojištění)
  • Edenred benefit karta, Multisport karta
  • Týden dovolené ve firemním horském rekreačním zařízení za zvýhodněných podmínek
  • Mzdové podmínky : 35 000,- až 50 000,- Kč dle praxe a znalostí

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku AUTOMECHANIK LKW SERVISU - MOŽNOST I BRIGÁDNĚ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Brídová z THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku AUTOMECHANIK LKW SERVISU - MOŽNOST I BRIGÁDNĚ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.