Volné pracovní místo  AUTOMECHANIK - pro Volvo

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Jste automechanik, ale chcete do práce chodit v kalhotách a polokošili?
Baví Vás komunikace s lidmi?
Chcete dělat svoji práci trochu jinak?

Staňte se součástí týmu VPS (Volvo Personal Service)! Jedná se o nový koncept servisních služeb, usnadňující lidem život. Volvo zákazníka přijímáte, opravíte a předáváte Vy jako osobní technik. Vše zvládnete u většiny zakázek do hodiny, zatímco zákazník odpočívá v komfortním salónku. Následně už zákazník komunikuje jen s Vámi, díky čemuž znáte celou historii vozidla.

Náplň práce:
  • komunikace se zákazníky
  • identifikace závad osobních vozidel
  • určení náhradních dílů k zakázce
  • provádění oprav (pouze jednoduché závady, složitější opravy řeší vedoucí servisu)
  • uzavírání zakázek - práce na PC

Požadujeme

Požadujeme:
  • praxi v oboru
  • technické myšlení
  • zručnost a fyzickou zdatnost
  • chuť učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • mzda od 30.000,- Kč dle praxe a dosažených výsledků
  • náborový příspěvek 15.000,- Kč (rozdělen do 3. splátek - vypláceno ve 4.-6. měsíci práce)
  • pro dojíždějící příspěvek na dopravu
  • firemní mobilní telefon
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • 5 denní jednosměnný provoz, volné víkendy
  • práce na novém a moderně vybaveném pracovišti
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • získání odborných certifikátů

Jiná sdělení

Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete mi svůj životopis a já se Vám ráda ozvu.