Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Automechanik

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní výrobní společnost v oboru automotive s dlouholetou působností na českém trhu, se stabilním pracovním kolektivem v přátelském prostředí uchazeče na pozici:

AUTOMECHANIK – NÁKLADNÍ VOZIDLA

Náplň práce:
  • Servis nákladních vozidel

Požadujeme

  • SOŠ/SŠ vzdělání
  • Samostatnost, pečlivost
  • Všeobecný přehled nebo zájem v oboru automotive
  • ŘP sk. C

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou
  • Pravidelné školení na nové technologie / trendy
  • Pracovní oblečení, které zaměstnavatel pravidelně pere
  • Moderní pracovní prostředí
  • Moderní pracovní nástroje
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Velmi dobré platové ohodnocení, proplácení přesčasů, příplatky za efektivitu
  • 4 týdny dovolené (po více letech strávených ve společnosti se počet dní dovolené navyšuje), stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexi pasy…
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Pracovní doba: jeden týden ranní, druhý týden odpolední, 1krát za 14dní sobota

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás