Volné pracovní místo  Až 20.000Kč BEZ NOČNÍCH SMĚN - Chomutov, montážní dělník

Lokalita Chomutov a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáme nové kolegy do společnosti, která se zabývá výrobou do automobilového průmyslu.
Nástup možný IHNED nebo dohodou.
Nabízíme stabilní zaměstnání ve dvousměnném provozu na pracovní pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK s výdělkem až 20.000Kč/měs!

Náplň práce:
  • Kompletace opěrek do automobilů zn. Škoda

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Flexibilita
  • Hledáme týmového hráče
  • Schopnost řešit problémy

Nabízíme

  • Stabilní zázemí společnosti
  • Dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • Práci BEZ NOČNÍCH SMĚN
  • Možný přechod do kmenového stavu
  • Až 20.000Kč/měs
  • Bonusy ve výši až 3900Kč/měs
  • Týden dovolené navíc
  • Příplatek za práci v noci, přesčasy, ve svátek a práci o víkendu
  • 13. plat
  • Dotované závodní stravování
  • Dotovaná svozová doprava – Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Most
  • Čisté pracovní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: použijte odpovědní formulář nebo emailové adrese použijte odpovědní formulář

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.