Volné pracovní místo  Bagrista

Lokalita Kosmonosy a další
Vzdělání Základní
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého dosahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Bagrista.

Náplň práce:

  • Ovládání a manipulace s bagrem pro provádění různých stavebních činností
  • Bezpečné a efektivní provádění zemních prací, včetně výkopů, nakládání a vykládání materiálu
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci s bagrem
  • Údržba a kontrola bagrového stroje

Požadujeme:

  • Platné osvědčení na obsluhu bagru
  • Řidičské oprávnění skupiny T, výhodou je i C
  • Praxi na obdobné pozici
  • Bezúhonnost a spolehlivost
  • Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních předpisů

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností v rozpětí 40 – 50 000 hrubého
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnání na HPP/IČO
  • Stravenkový paušál/občerstvení na pracovišti/příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce, vzdělávácí kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy/prémie
  • Lokalita: Kosmonosy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Máte zájem o nabídku Bagrista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Bagrista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.