Volné pracovní místo  Bankéř s obchodním duchem

Lokalita Teplice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–33 000 Kč / měsíc

Pro významnou bankovní síť hledáme bankéře na obvolávání klientů a prodej bankovních produktů.

Náplň práce:
  • Kontaktování a komunikace s klienty, kteří projevili zájem o produkty banky
  • Porozumění potřebám klienta, návrh vhodného řešení a aktivní nabídnutí produktu
  • Dokončení prodeje produktu po telefonu, příp. domluvení schůzky s pobočkovým bankéřem
  • Práce s bankovním systémem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • Dovednost pracovat na pc
  • Schopnost pohotové komunikace
  • Schopnost naslouchat a oslovit klienta
  • Pozitivní myšlení a přístup

Nabízíme

  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Po zaškolení možnost práce z domova
  • Práce probíhá PO-PÁ (běžná 8h pracovní doba)
  • Mzda rozdělená na fix a bonusy (možnost ovlivnit výši svého výdělku)
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Široká nabídka benefitů
  • 30 dní dovolené

Vhodné pro

Absolventy, OZP.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.