Volné pracovní místo  Bankovní poradce Blansko, skvělá příležitost i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Tato pozice je určena převážně pro absolventy nebo kandidáty, kteří by měli zájem o juniorní pozici v bankovnictví s možností dalšího profesního rozvoje.

Vaším úkolem na této pozici bude:
  • péče o klienty banky, fyzickou klientelu
  • poskytování poradenství v oblasti financí
  • nabízení bankovních produktů
  • vyřizování potřebné administrativy

Budete mít možnost podílet se na chodu pobočky banky, pracovat v příjemném prostředí a v příjemném kolektivu.

Místem výkonu práce je Blansko.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • zájem o práci v oblasti financí
  • dobré komunikační dovednosti
  • zkušenost s prací v administrativě nebo v zákaznickém centru výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení + bonusovou složku mzdy
  • zajímavé benefity (5 týdnu DV, stravenky, příspěvek na sport, vzdělávání atd.)
  • možnost profesního růstu
  • různá školení (produktové, prodejní dovednosti, apod.)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".