Volné pracovní místo  Bezpečnostní Analytik Junior

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Bezpečnostní Analytik Junior.
Místo výkonu práce: Com Plus s.r.o., U Vlečky 3086/6, 400 01 Ústí nad Labem-město

Pracovní náplň:
  • Činnost na projektech kybernetické bezpečnosti
  • Bezpečnostní analýza IT prostředí
  • Prověřování a vyhodnocování bezpečnostních událostí
  • Návrhy opatření z pohledu kybernetické bezpečnosti
  • Práce s automatickými bezpečnostními nástroji
  • Ruční ověřování zjištěných událostí

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Všeobecnou znalost produktů Windows a Linux/Unix
  • Administrátorská znalost MS Windows a Linux/Unix
  • Znalost TCP/IP a protokolů
  • Obecný technický přehled v IT technologiích
  • Základní přehled o kybernetické bezpečnosti
  • Základní přehled o typech kybernetických útoků
  • Ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni A2 a výše (potřeba domluvit se)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dynamické prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • HomeOffice
  • Notebook
  • Telefon
  • Školení, certifikace, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj
  • Plný pracovní úvazek
  • Sickdays

Mzdové podmínky 40-50 000 Kč/měsíc
Pracoviště: Ústí nad Labem