Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  BEZPEČNOSTNÍ EXPERT – čerpací stanice – retail.

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici BEZPEČNOSTNÍ EXPERT – čerpací stanice – retail.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Implementace bezpečnostní politiky na svěřené čerpací stanice (Praha, východní, střední a jižní Čechy)
  • Úzká spolupráce s provozovateli čerpacích stanic
  • Kontrola bezpečnosti na čerpacích stanicích
  • Řízení a zavádění prevence ztrát
  • Správa zabezpečovacího systému
  • Řešení ztrát zboží na prodejně a pohonných hmot
  • Spolupráce s policií, se státními orgány, s obcemi a soudy
  • Komunikace s dodavateli zabezpečovacích služeb
  • Potřebná administrativa
  • Reporting vedení společnosti

POŽADUJEME
  • VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti bezpečnosti a zkušenost s implementací bezpečnostní politiky
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenost s jednáním s úřady a policií
  • Praxi s vedením fyzické ostrahy objektů
  • Praktickou znalost práce v MS Office
  • Komunikativní AJ – budete ji potřebovat pro komunikaci s centrálou
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič – budete navštěvovat ČS ve svěřeném regionu
  • Ochota cestovat po svěřeném regionu (Praha, východní, střední a jižní Čechy)
  • Fyzickou zdatnost
  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME
  • Zázemí́ silné́ a stabilní́ mezinárodní společnosti
  • Motivující příjem
  • Možnost kariérního růstu napříč společností
  • Mobilní́ telefon, notebook a auto
  • Nadstandardní́ systém benefitů (Kafeterie, příspěvek na penzijní́ pojištění, palivová́ karta...)
  • Flexibilní́ pracovní́ dobu
  • Možnost HO
  • Svěřený region Praha, východní, střední a jižní Čechy
  • Kancelář̌ v centru Prahy (metro Národní třída)

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku BEZPEČNOSTNÍ EXPERT – čerpací stanice – retail.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku BEZPEČNOSTNÍ EXPERT – čerpací stanice – retail.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.