Volné pracovní místo  BOZP a HSE technik s pružnou pracovní dobou + dovolená navíc

Lokalita Přerov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte práci v oblasti BOZP/HSE a rádi by jste plnili roli Technika, který má pod palcem celý závod? Tato příležitost je tu právě pro Vás! Přijmeme člověka s odbornou způsobilostí pro PO (může být i čerstvý absolvent kurzu nebo adekvátní vysoké/střední školy), který má zájem o oblast BOZP a HSE a rád by žužitkoval nabyté znalosti v naší společnosti.

Náplň práce:
  • odpovědnost za dodržování BOZP a HSE ve společnosti
  • administrativní úkony spojené s agendou ohledně bezpečnosti, požární ochrany, životního prostředí a ekologie
  • komunikace s příslušnými úřady a orgány
  • provádění školení všech zaměstnanců společnosti

Požadujeme

  • VŠ ideálně v oboru OŽP, krizového řízení, BOZP, bezpečnostního inženýrství nebo praxe v oblasti BOZP
  • odborná způsobilost pro PO (§ 11 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně)
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • možnost jazykových/vzdělávacích kurzů a podpora ve Vašem vzdělávání
  • dovolená nad rámec zákoníku práce
  • bonusy a prémie ke mzdě
  • firemní příslušenství k výkonu práce
  • široká škála příspěvků, závodní stravování a další

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!