Volné pracovní místo  Brand Manager

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro významného klienta s pobočkami po celém světě a základnou v západní Evropě hledáme vhodného kandidáta na pozici Brand Manager. Společnost hledá osobnost, která bude sdílet jejich nadšení a radost z výrobku, který prodávají. Jste komunikativní, pracovitá a energická osobnost se zájmem a zkušeností v marketingovém prostředí a rád/a byste se stal/a součástí jedné z nejobdivovanějších firem na světě? <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Vytvoření marketingové strategie vybraných řad výrobků</li>
<li> Příprava rozpracované marketingové strategie</li>
<li> Zadávání, úprava, kontrola a implementace marketingových plánů</li>
<li> Nastavení efektivní marketingové komunikace</li>
<li> Prezentace strategií, plánů a výsledků</li>
<li> Monitoring trhu a konkurence</li>
<li> Plánovaní mediálních kampaní</li>
<li> Komunikace s mediálními agenturami</li>
<li> Plánování a exekuce veškerých BTL aktivit</li>
<li> Reportování v anglickém jazyce</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> Pokročilá úroveň anglického jazyka</li>
<li> Významná zkušenost z marketingového oboru</li>
<li>Prokazatelné výsledky v rámci úspěšně exekuovaných projektů</li>
<li> Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> Schopnost samostatné práce</li>
<li>Dobrý týmový hráč</li>
<li> Analytické myšlení</li>
<li> Pokročilá zkušenost s MS Office</li>
<li> Komunikativní osobnost, otevřená novým výzvám</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Výborné platové ohodnocení</li>
<li> Nadstandartní balíček benefitů</li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
<li> Součást rostoucí společnosti</li>
<li> Práce v příjemném prostředí</li>
</ul>