Volné pracovní místo  Brand/Product Manager

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro inovativní mezinárodní společnost, výhradního distributora speciálních zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidát/ky na pozici „Brand/Product Manager“, region: Praha.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za budování, vývoj, vyhodnocování a propagaci klíčových produktů
  • lauchování nových produktů
  • komunikace se zákazníky a konečnými odběrateli
  • příprava různých akcí
  • zajištění nejlepších cen
  • zodpovědnost za rozpočet a marketingový monitoring
  • sledování a hodnocení trhu
  • pravidelný kontakt se zákazníky
  • reporty marketingovému manažerovi
  • úzká spolupráce s manažerem prodeje a obchodním týmem

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • min. 2 – 3 roky praxe na pozici Brand nebo Product Manager ve zdravotnické společnosti
  • zkušenosti se zákaznickým a marketingovým průzkumem
  • zkušenosti s projekty, vývojem, reklamou, PR, sponzoringem
  • velmi dobré vyjadřovací, komunikační a organizační schopnosti, otevřenost novým výzvám, časová flexibilita, důraz na zákazníka, schopnost uvést věci do chodu
  • pokročilá znalost AJ
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • atmosféra rodinné firmy
  • bonusy
  • osobní přístup
  • profesní růst
  • školení
  • mobilní telefon a notebook
  • týden dovolené navíc
  • stravné

Nástupní plat: cca. 40 - 60 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.